Nasza oferta

Profesjonalny auto detailing w dobrej cenie.

Auto detailing - Poznań

Auto detailing przeprowadzony przez Car4Life sprawi, że Twój samochód cały czas będzie wyglądał, jakby właśnie wyjechał z salonu. Zapraszamy do kontaktu!

Pranie tapicerki

Detailing wnętrza

Pielięgnacja wnętrza (m. in. pranie tapicerki samochodowej i czyszczenie skóry) – to fundamentalne kwestie w pielęgnacji wnętrza swojego samochodu, a dodatkowa impregnacja tapicerki znacząco podnosi jej trwałość.

Car detailing - Man applies nano protective coating to the car. Selective focus.

Powłoki ceramiczne

Powłoka ceramiczna oprócz zapewnienia niesamowitego efektu tworzy barierę ochronną na lakierze, dzięki której lakier staje się twardszy i bardziej odporny na zarysowania powstające przy nieodpowiedniej pielęgnacji auta.

Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb znacząco podnosi wartość estetyczną każdego samochodu, a ponadto chroni prywatność osób znajdujących się wewnątrz. Zapewnia ochronę przed szkodliwym dla skóry czy tapicerki samochodowej promieniowaniem UV.

Polished black car polishing machine polished finishing

Polerowanie (Korekta lakieru)

Każdy lakier z biegiem czasu traci swój pierwotny blask, powstaje coraz więcej zarysowań, hologramów czy odprysków. Korekta lakieru ma na celu usunięcie rys i warstwy zmatowionej, aby osiągnąć nieskazitelny blask powierzchni.

Niewidzialna wycieraczka

Masz dość ciągłego mycia szyb? W Car4Life pokryjemy zewnętrzną stronę szyb nano powłoką o właściwościach hydrofobowych. Niewidzialna warstwa sprawi, że woda z szyby będzie spływaćszybko, nie pozostawiając żadnych zabrudzeń ani smug.

Czyszczenie & Impregnacja Skóry

Pielięgnacja wnętrza (Pranie tapicerki samochodowej i czyszczenie skóry) – to fundamentalne kwestie w pielęgnacji wnętrza swojego samochodu, a dodatkowa impregnacja tapicerki znacząco podniesie jej trwałość.

Polerowanie lakieru (korekta lakieru samochodowego)

Przygotowanie auta do sprzedaży

Nasz auto detailing pozwoli odpowiednio przygotować auto do sprzedaży, podnosząc jego walory estetyczne i użytkowe.

Mycie detailingowe

Wykorzystujemy do tego celu najlepsze na rynku środki myjące i czyszczące, gwarantujące skuteczne usuwanie uciążliwych zabrudzeń, a jednocześnie zapewniających ochronę powłoce lakierniczej.

A man in a suit opens the door of a black car.

Door to door

Aby podnieść komfort korzystania z naszej oferty umożliwiliśmy odbiór samochodu prosto od Klienta. Usługa door to door jest idealna dla Klientów, którzy nie mają dużo czasu albo możliwości, aby dostarczyć swój samochód do Car4Life.

Happy middle age couple enjoying while choosing and buying new car at showroom.

Samochód Zastępczy

Jeśli samochód, który daje nam nasz Klient, jest jego jedynym, to nasz samochód zastępczy jest doskonałym rozwiązaniem. Pozwoli to uniknąć problemów wynikających z braku auta.

Nie wiesz, czy to dla Ciebie?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!