Czym jest auto detailing?

Artykuł opublikowany przez Studio Pielęgnacji Samochodu Car4Life w Poznaniu
Słyszysz auto detailing i oczami wyobraźni widzisz miłośników motoryzacji, którzy całą sobotę spędzają na myciu i odkurzaniu swojego samochodu? W rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Trzeba jednak przyznać że taki stereotyp jest głęboko zakorzeniony w świadomości wielu osób. Jak to wygląda naprawdę?

Auto detailing – wyjaśniamy pojęcie

Termin auto detailing odnosi się do zabiegów pielęgnacyjnych, którym zostaje poddany samochód. Polegają one nie tylko na klasycznym myciu karoserii, ale wielu innych, znacznie dokładniejszych zabiegach. Jakich? Te najważniejsze z nich dokładnie opisujemy poniżej. Wyjaśniamy również że można z nich skorzystać w naszej firmie. Car4life to firma, która od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą auto kosmetyką, świadcząc również kompleksowe usługi detailingowe dla samochodów osobowych wszystkich marek.

Co z auto detailingu oferuje Car4Life?

Te i wiele innych usług auto detilingowych możesz zamówić w naszej firmie. Świadczymy usługi kompleksowo, zapewniając klientom fachowe doradztwo. Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów i kosmetyków samochodowych, umożliwiający samodzielne przeprowadzenie auto detailingu w swoim garażu lub na podwórku.

Dowiedz się wiecej o Auto detailingu.

Chciałbyś powierzyć swoje auto profesjonalistom?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!