Jak dbać o lakier samochodu?

Car4Life.pl - Profesjonalny auto detailing w Poznaniu.
Powłokę lakierniczą samochodu można porównać do ludzkiej cery. Dbamy o nią stosując odpowiednie zabiegi i kosmetyki, aby wyglądała ładnie i przez dłuższy czas promieniała świeżością i zdrowiem. Chcąc mieć samochód, który również doskonale wygląda mimo upływu lat, także powinniśmy stosować odpowiednie zabiegi kosmetyczne do lakieru.

Czy skutecznie dbasz o lakier swojego samochodu?

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż nawet nieświadomie mogłeś nie tylko nie zadbać własciwie o lakier samochodowy swojego auta, a nawet mu szkodzić, np. na myjniach automatycznych (więcej o tym niżej). Niezależnie od tego, czy chciałeś zaoszczędzić czas myjąc samochód “na szczotkach”, czy robiłeś to nie świadomie – mogłeś wyraźnie zaszkodzić powłoce lakierniczej swojego samochodu.

W jaki sposób możemy zaszkodzić powłoce lakierniczej?

Czego nie robić, by zadbać o lakier samochodowy?

Chcesz mieć pewność że lakier twojego samochodu otrzymał najlepszą pielęgnację?

Jeśli tak, stosuj dedykowane środki do mycia powłoki lakierniczej. To nie tylko szampony, ale również woski, mleczka i quick detailery. Pamiętaj o tym, że umiejętnie dobrane środki do pielęgnacji samochodu, zapewnią mu ładny, zadbany wygląd na znacznie dłużej. W naszym studiu detailingowym w Poznaniu Car4Life (ul. Strzeszyńska 89/91) możesz zakupić najwyższej jakości, sprawdzone środki do pielęgnacji lakieru.

Jeśli natomiast chcesz zlecić mycie detailngowe, polerowanie lakieru, czy zabezpieczenie lakieru przez nałożenie powłoki ceramicznej profesjonalistom, zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

Przykładowe realizacje Car4Life

Zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji usług korekty lakieru (polerowania), czy nakładania powłok ochronnych ceramicznych na lakier samochodowy w Poznaniu.

Cennik Powłok Ochronnych

Ceny różnią się w zależności od modelu oraz typu samochodu. Zapraszamy do kontaktu w celu darmowej, indywidualnej wyceny.

Powłoki ochronne
Zabezpieczenie lakieru powłoką hydrofobową (12 miesięcy) 400 - 650 zł
Ceramiczne zabezpieczenie lakieu od 1000 zł
Ceramiczne zabezpieczenie frontów felg 200 zł
Ceramiczne zabezpieczenie całych felg 400 zł

Chciałbyś powierzyć swoje auto profesjonalistom?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!