O Salonie

Studio Pielęgnacji Samochodu Car4Life, ul. Strzeszyńska 89/91, Poznań

Car4Life to miejsce, które powstało z ogromnej pasji do pięknych samochodów.
Zajmujemy się zabiegami detailingowymi polegającymi na czyszczeniu, renowacji i konserwacji poszczególnych elementów auta, a także łodzi, motocykli, samolotów.

Kim jesteśmy, jak pracujemy?

W naszej firmie pracują przede wszystkim ludzie z pasją oraz profesjonalnym podejściem do każdego modelu. W efekcie stary i zniszczony samochód może zyskać drugie życie, a nowoczesne modele staną się błyszczącym powodem do dumy swoich właścicieli. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług z zakresu auto detailingu, oferowane przez nas usługi poprawiają estetykę pojazdu, przedłużają jego żywotność, a także znacznie zwiększą cenę rynkową.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Przede wszystkim zależy nam na zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów, co przekłada się na najwyższą jakość usług i otoczenie troską każdego pojazdu. W zakres naszych obowiązków wchodzi przede wszystkim dokładne mycie samochodu, a następnie dopracowywanie jego szczegółów. Dzięki temu możemy obserwować, jak spod naszych rąk wychodzi auto wyglądające jak nowe, a każdy właściciel staje się szczęśliwy. Najmocniejsze strony auto detailingu w Car4Life to: powłoki ceramiczne, detailing wnętrza (np. pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie skóry), korekta lakieru (polerowanie samochodu) oraz przyciemnianie szyb.

Door to door

Samochód zastępczy

Gwarancja satysfakcji

Profesjonalizm i Doświadczenie

Auto detailing Car4Life - kompleksowość w dobrej cenie

Kompleksowa pielęgnacja samochodu to przede wszystkim zadbanie o niego zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Tylko dzięki temu oraz dodatkowym powłokom ochronnym jest się w stanie odpowiednio odświeżyć auto, oraz zadbać o jego stan.

U nas możesz zamówić takie usługi jak:

Auto detailing - Realizacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji usługi auto detailingowych w naszym studiu w Poznaniu.

Nie wiesz, czy to dla Ciebie?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!