Powłoka ceramiczna – czy warto?

Profesjonalne nakładanie powłoki ochronnej - ceramicznej w Poznaniu w dobrej cenie.

Co to jest powłoka ceramiczna?

Powłoka ceramiczna to niewidoczna gołym okiem warstwa ochronna, naniesiona na całą powierzchnię karoserii samochodu. Powłoka ceramiczna jest bezbarwna i tworzy bezbarwną, twardą warstwę na lakierze. Działa jak szkło ochronne, zabezpieczając powłokę lakierniczą przed zarysowaniami, jak również matowieniem i separując zanieczyszczenia od lakieru. Powłoka ceramiczna nanoszona jest na karoserię ręcznie, przy pomocy specjalnych środków i akcesoriów. Proces jej nakładania jest zależny od modelu samochodu, a szczególnie jego wielkości i stopni skomplikowania karoserii.

Co daje powłoka ceramiczna?

W jaki sposób nałożyć powłokę ceramiczną?

Aby mieć pewność że twój samochód, a dokładnie jego lakier jest prawidłowo i solidnie zabezpieczony, nałożenie powłoki ceramicznej warto zlecać sprawdzonym firmom, cieszącym się dużym, wieloletnim zaufaniem. Masz wówczas pewność że prace zostaną wykonane należycie, zgodnie ze sztuką. Obejmuje to np. prawidłowe przygotowanie karoserii pod nałożenie warstwy ceramicznej. Polega to na jej dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu ze wszelkich możliwych zanieczyszczeń oraz zabrudzeń. Zapraszamy do naszego studia Car4Life w Poznaniu na darmową wycenę.

Powłoki ochronne - Realizacje

Galeria przykładowych realizacji usługi nakładania powłok ochronnych ceramicznych w naszym studiu auto detailingu Car4Life w Poznaniu.

Cennik Powłok Ochronnych

Ceny różnią się w zależności od modelu oraz typu samochodu. Zapraszamy do kontaktu w celu darmowej, indywidualnej wyceny.

Powłoki ochronne
Zabezpieczenie lakieru powłoką hydrofobową (12 miesięcy) 400 - 650 zł
Ceramiczne zabezpieczenie lakieu od 1000 zł
Ceramiczne zabezpieczenie frontów felg 200 zł
Ceramiczne zabezpieczenie całych felg 400 zł

Chciałbyś powierzyć swoje auto profesjonalistom?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!