Powłoki ceramiczne

Profesjonalne nakładanie powłoki ochronnej - ceramicznej w Poznaniu w dobrej cenie.

Powłoka ceramiczna – Poznań | Cennik

Współczesne normy regulujące tworzywa, z których wykonane są lakiery samochodowe, sprawiają, że stają się one słabsze, na rzecz mniejszej ingerencji w środowisko. Aby uniknąć negatywnego efektu, na oryginalny lakier nakładana jest dodatkowa powłoka ceramiczna zwiększająca trwałość i twardość całej powierzchni auta.

Czym jest powłoka ceramiczna?

Powłoki ceramiczne są swego rodzaju tarczą, która sprawia wrażenie, że auto jest oblane szkłem. Jednak ich funkcjonalność jest znacznie ważniejsza, ponieważ chronią karoserię przed chemią, czynnikami atmosferycznymi, wpływem promieni słonecznych, czy także zapobiegają powstawaniu mikro-zarysowań. Stanowią niewidoczną warstwę, która utwardza lakier, tylko delikatnie zwiększając jego grubość. Powłoka ceramiczna nadaje spektakularnego wyglądu, dzięki lśniącej powierzchni i podniesionej intensywności koloru lakieru.

Jakie są zalety zabezpieczenia powłoką ceramiczną?​

Większa odporność lakieru na uszkodzenia

Właściwości hydrofobowe

Luksuwowy, szklany wręcz wygląd lakieru

Ochrona UV oraz przed detergentami

Przed Po

Kompleksowe zabezpieczenie samochodu

Jeśli naszym Klientom zależy na kompleksowym zabezpieczeniu swojego samochodu przed jakimikolwiek uszkodzeniami, wtedy zalecamy zapoznanie się z naszymi pozostałymi usługami. Do powłok ceramicznych doskonałym uzupełnieniem jest przyciemnianie szyb, dzięki czemu zarówno pasażer, jak i samochód zostają odpowiednio chronieni. Aby możliwe było dokładne położenie powłok ceramicznych można także wcześniej wykonać korektę lakieru.

 

 

Powłoki ochronne - Realizacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji usługi nakładania powłok ceramicznych.

Powłoka ochronna - Cennik

Ceny różnią się w zależności od modelu oraz typu samochodu. Zapraszamy do kontaktu w celu darmowej, indywidualnej wyceny. Cennik powłok ochronnych, w tym powłoki ceramicznej poniżej.

Powłoki ochronne
Zabezpieczenie lakieru powłoką hydrofobową (12 miesięcy) 400 - 650 zł
Ceramiczne zabezpieczenie lakieu od 1000 zł
Ceramiczne zabezpieczenie frontów felg 200 zł
Ceramiczne zabezpieczenie całych felg 400 zł

Nie wiesz, czy to dla Ciebie?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!