Pranie Tapicerki Samochodowej

Profesjonalne pranie tapicerki skórzanej lub materiałowej w dobrej cenie w Poznaniu.

Pranie tapicerki samochodowej – Poznań

Pranie tapicerki samochodowej to obowiązkowy element pielęgnacji, który trzeba przeprowadzać cyklicznie co jakiś czas. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się zanieczyszczeń i trwałych złogów kurzu lub piasku. W poznańskim studiu Car4Life prowadzimy kompleksowe czyszczenie, mycie i pranie tapicerki skórzanej oraz materiałowej, jak również impregnujemy fotele skórzane, by zachowały świetną kondycję zdecydowanie dłużej.

Pranie tapicerki samochodowej - PO

Pranie tapicerki

W Car4Life polegamy na nowoczesnych metodach i profesjonalnej obsłudze każdej usługi. Dlatego też przed każdym praniem tapicerki odkurzamy kabinę samochodową, aby usunąć kurz, sierść, pyłki i roztocza. Jest to fundamentalny punkt, bez którego cały zabieg nie ma sensu. Aby uniknąć nadmiernego namoczenia, stosuje się wytwornicę piany, ponieważ to przede wszystkim piana jest substancją czynną w środkach myjących. Ochrona przed nadmierną wilgocią jest niezwykle istotna w sezonie jesienno-zimowym lub w przypadku aut przebywających w chłodnych i wilgotnych garażach. Dzięki temu zapobiega się rozwojowi pleśni.

Najwyższa jakość środków

Dla pełnej satysfakcji Klientów stosujemy wyłącznie płyny najwyższej jakości, także w przypadku tapicerek skórzanych, przy których korzystamy z dedykowanych płynów. Na specjalne życzenie Klienta można przeprowadzić czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej kosmetykami przeznaczonymi dla alergików.

Dedykowane płyny najwyższej jakości

Na życzenie kosmetyki dla alergików

Dokładne czyszczenie przed zabiegiem

Ochrona przed nadmierną wilgocią

Przed Po

Kiedy skorzystać z prania tapicerki samochodowej?

Wnętrze każdego samochodu wymaga regularnego sprzątania, nawet jeśli nie jest narażone na dodatkowe czynniki. Bardzo ważna jest pielęgnacja i pranie tapicerki samochodowej zarówno materiałowej, jak i skórzanej. Aby zrobić to porządnie, w Car4Life stosujemy preparaty profesjonalne, które dokładnie usuwają plamy i nie zostawiają zacieków. Całe wnętrze pozostaje odświeżone, a tapicerka nie zmienia swojego koloru pod wpływem detergentów.

Tapicerka wymaga częstszego prania szczególnie w następujących przypadkach:

Pranie tapicerki - Realizacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji usługi czyszczenia i prania tapicerki materiałowej oraz skórzanej.

Cennik detailingu wnętrza

Ceny różnią się w zależności od modelu oraz typu samochodu. Zapraszamy do kontaktu w celu darmowej, indywidualnej wyceny.

Detailing wnętrza (usługi wewnątrz pojazdu)
Podstawowe odświeżenie wnętrza 90 zł
Ozonowanie wnętrza 50 zł
Pranie tapicerki samochodowej od 150 zł
Czyszczenie tapicerki skórzanej 250 - 400 zł
Renowacja tapicerki skórzanej od 250 zł
Impregnacja tapicerki skórzanej 100 - 200 zł

Nie wiesz, czy to dla Ciebie?
Skontaktuj się z Nami, pomożemy!